Gå til hovedinnhold Gå til hovedmeny

Kontaktinformasjon for tilskudd

Her finner du kontaktinformasjon til Bufdirs tilskuddsavdeling, saksbehandlere og fagansvarlige.

Bufdirs tilskuddsavdeling

Barn og ungdom

Kontaktinformasjon til saksbehandlere/fagpersoner

Ellen Gjeruldsen
e-post: ellen.gjeruldsen@bufdir.no
tlf: 466 17 922

Mari Ommundsen
e-post: mari.ommundsen@bufdir.no
tlf: 466 19 567

Tonje Olsrud
e-post: tonje.olsrud@bufdir.no
tlf: 466 15 662

Johanne Halsnes Århus
e-post: johannehalsnes.arhus@bufdir.no
tlf: 466 16 311

Heidi Hafnor Larsen
e-post: heidihafnor.larsen@bufdir.no
tlf: 466 15 814

Emina Simic
e-post: emina.simic@bufdir.no
tlf. 466 17 925

Håkon Henjum
e-post: hakon.henjum@bufdir.no
tlf: 466 15 598

Barnevern

Kontaktinformasjon til saksbehandlere/fagpersoner

Morten Eikenes
e-post: morten.eikenes@bufdir.no
tlf: 466 19 491

Ellen Gjeruldsen
e-post: ellen.gjeruldsen@bufdir.no
tlf: 466 17 922

Ellen Gjeruldsen
e-post: ellen.gjeruldsen@bufdir.no
tlf: 466 17 922

Funksjonsnedsettelse

Kontaktinformasjon til saksbehandlere/fagpersoner

Karoline Paulen
e-post: karoline.paulen@bufdir.no
tlf: 466 18 784

Karoline Paulen
e-post: karoline.paulen@bufdir.no
tlf: 466 18 784

Ida Sophie Kaasa
e-post: idasophie.kaasa@bufdir.no
tlf. 466 15 825

Karoline Paulen
e-post: karoline.paulen@bufdir.no
tlf: 466 18 784

Ida Sophie Kaasa
e-post: idasophie.kaasa@bufdir.no
tlf: 466 15 825

Likestilling og LHBT

Kontaktinformasjon til saksbehandlere/fagpersoner

Ida Kahlbom
e-post ida.kahlbom@bufdir.no
tlf. 466 15 893

Adrian Ophus
e-post: adrian.ophus@bufdir.no
tfl: 466 15 733

Universell utforming

Kontaktinformasjon til saksbehandlere/fagpersoner

Joakim Berntson Aase
e-post: joakim.berntsonaase@bufdir.no
tlf: 466 19 016

Vold og overgrep

Kontaktinformasjon til saksbehandlere/fagpersoner

Knut Aase
e-post: knut.aase@bufdir.no
tlf: 466 15 149

Knut Aase
e-post: knut.aase@bufdir.no
tlf: 466 15 149

Ida Kahlbom
e-post: ida.kahlbom@bufdir.no
tlf: 466 15 893

John Ingvard Kristiansen
e-post: john-ingvard.kristiansen@bufdir.no
tlf: 934 12 379

Tidligere tilskuddsordninger

Kontaktinformasjon til saksbehandlere/fagpersoner

Tonje Olsrud
e-post: tonje.olsrud@bufdir.no
tlf: 466 15 662

Mari Ommundsen
e-post: mari.ommundsen@bufdir.no
tlf: 466 19 567

Mari Ommundsen
e-post: mari.ommundsen@bufdir.no
tlf: 466 19 567

Tonje Olsrud
e-post: tonje.olsrud@bufdir.no
tlf: 466 15 662

Johanne Halsnes Århus
e-post: johannehalsnes.arhus@bufdir.no
tlf: 466 16 311

Heidi Hafnor Larsen
e-post: heidihafnor.larsen@bufdir.no
tlf: 466 15 814

Emina Simic
e-post: emina.simic@bufdir.no
tlf. 466 17 925

Håkon Henjum
e-post: hakon.henjum@bufdir.no
tlf: 466 15 598

Ida Kahlbom
e-post ida.kahlbom@bufdir.no
tlf. 466 15 893

Ida Kahlbom
e-post ida.kahlbom@bufdir.no
tlf. 466 15 893

Håkon Henjum
e-post: hakon.henjum@bufdir.no
tlf: 466 15 598

Heidi Hafnor Larsen
e-post: heidihafnor.larsen@bufdir.no
tlf: 466 15 814

Fant du det du lette etter?