Gå til hovedinnhold Gå til hovedmeny

For presse

Pressekontakter

Pressekontakter i Barne-, ungdoms- og familiedirektoratet (Bufdir) og Barne-, ungdoms- og familieetaten (Bufetat)

Senior kommunikasjonsrådgiver Jonas Hågensen
Telefon:+47 930 58 768
E-post: jonaskambestad.hagensen@bufdir.no

Senior kommunikasjonsrådgiver Ingvill Elvestad Meltvedt
Telefon:+47 472 32 769
E-post: ingvill.meltvedt@bufdir.no

Pressevakt utenfor kontortid: 404 49 555 (tar ikke imot tekstmeldinger)

Trine Lie Larsen, kommunikasjonsdirektør
Telefon: +47 450 25 633
E-post: trinesynovelie.larsen@bufdir.no

Kommunikasjonssjef Anne Therese Melbye
Telefon: 466 17 461
E-post: anne.therese.melbye@bufetat.no

Kommunikasjonssjef Bente Wistven
Telefon: 466 15 503
E-post: bente.wistven@bufetat.no

Kommunikasjonssjef Trond Nygard-Sture
Telefon: 466 18 952
E-post: trond.nygard-sture@bufetat.no

Kommunikasjonssjef Trude Borge Iversen
Telefon: 466 17 777
E-post: trude.borge.iversen@bufetat.no

Kommunikasjonssjef Guro A. Frydenlund
Telefon: 466 16 072
E-post: guro.frydenlund@bufetat.no

Logoer

Fant du det du lette etter?