Gå til hovedinnhold Gå til hovedmeny

MST-team

Kontaktinformasjon til Bufetats team for multisystemisk terapi (MST)

Kontakt MST-team i din region

Telefon: 466 16 600

Faks: 61 10 94 91

E-post: mst-pmt.gjovik@bufetat.no

Besøksadresse: Øverbyvegen 89, 2825 Gjøvik

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Vaktfelefon (for familier i behandling hos MST Hamar): 466 16 839

Leder: Urda Larsen, telefon 466 16 175, e-post urda.larsen@bufetat.no

Besøksadresse: Fredvang alle 10, 2321 Hamar

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Faks: 62 54 94 98

Leder: Terje Aamaas

Telefon: 466 17 330 eller 466 17 673

E-post: terje.aamaas@bufetat.no

Besøksadresse: Nygardsvegen 2–4, 6103 Volda

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Leder: Ragnhild Jønland Strand

Telefon: 466 17 561 eller 973 44 362 (leder)

e-post: ragnhildjonland.strand@bufetat.no

Besøksadresse: Frænavegen 16, 6415 Molde

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

MST Bodø

Leder: Hege Karlsen

Telefon: 466 18 521

E-post: hege.karlsen@bufetat.no

Besøksadresse: Nordstrandveien 41, 8012 Bodø

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Telefon: 466 18 866

E-post: mst.haugesund@bufetat.no

Besøksadresse: Haraldsgata 94, 5528 Haugesund

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Telefon: 466 19 200

E-post: mst.stavanger@bufetat.no

Besøksadresse: Lagårdsveien 44, 4010 Stavanger

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Faks: 51 52 23 55

MST Tromsø

Leder: Marit Øygård Andreassen

Telefon: 466 15 313

E-post: maritoygard.andreassen@bufetat.no

Besøksadresse: Kaigata 4, Brennbygget, 9008 Tromsø

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Faks: 77 69 62 93

E-post: mst.trondelag.sor@bufetat.no

Besøksadresse: Dronningens gate 7 (4. etasje), 7011 Trondheim

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Leder team 1: Kjetil Kårstad, e-post kjetil.karstad@bufetat.no, tlf. 466 17 607

Leder team 2: Erlend Steffensen, e-post erlend.steffensen@bufetat.no, tlf. 466 17 606

Telefon: 466 17 635

E-post: mst.trondelag.nord@bufetat.no

Besøksadresse: Jernbanegt. 11-13, 7600 Levanger

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Leder: Ingemar Bredeli, e-post ingemar.bredeli@bufetat.no

Leder team 1: Katrine Sandereid, e-post katrine.sandereid@bufetat.no, tlf. 466 18 038

Leder team 2: Hans Terland, e-post hans.terland@bufetat.no, tlf. 466 18 028

Besøksadresse: Anton Jensensgate 2, 3125 Tønsberg

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

MST Bergen

Telefon: 466 19 200

E-post: mst.bergen@bufetat.no

Besøksadresse: Nedre Nattland 69, 5099 Bergen

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

MST-veileder: Ida Lange-Nielsen

Telefon: 466 18 029

E-post: ida.lange-nielsen@bufetat.no

Besøksadresse: Grønland 68, Drammen

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

MST-leder: Hanna Øiestad Damskau

Telefon: 466 17 054

E-post: hannaoiestad.damskau@bufetat.no

Besøksadresse: Torvet 6, 2000 Lillestrøm

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Leder: Kristin Stava

Telefon: 466 16 217

E-post: kristin.stava@bufetat.no

Besøksadresse: Løkketangen 10, Sandvika

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Leder: Kenneth Ulland

Telefon: 466 16 302

E-post: kenneth.ulland@bufetat.no

Besøksadresse: Sundløkkaveien 73, 1659 Torp

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Leder: Christine Hammer

Telefonnummer: 466 17 053

E-post: christine.hammer@bufetat.no

Besøksadresse: Rådhussvingen, 1400 Ski

Postadresse: Postboks 2233, 3103 Tønsberg

Om multisystemisk terapi (MST)

MST er et hjemmebasert behandlingstilbud for familier med ungdom med alvorlige atferdsvansker. MST er et alternativ til plassering utenfor hjemmet. MST-teamene jobber på oppdrag fra de kommunale barneverntjenestene.

Fant du det du lette etter?